Erotika

Odgovori
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

Slika
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

Slika
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

Slika
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

Slika
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

Slika
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Timke
Postovi: 159
Pridružio se: 02 Jun 2011, 07:36

Re: Erotika

Post od Timke »

Gledao ja gledao, skoro mi oči ispale. Možda bi mi neko i rekao : Stariji si, šta ti ima da gledaš i oči pariš, i šta se ti razumeš u planimetriju. Da dobro sam rekao - planimetrija. Ono drugo je važnije - stereometrija. Od kad znam za sebe fotografiju sam gledao kroz sliku a ne u samu sliku. Davnih dana prodro sam u samu srž suštine koju slika nosi. Gledam sliku, ali na sebi svojstven, izopačen, rekao bi opet, neko - perverzan način. Nije to nešto nenormalno. Kada sebe gledam u ogledalu ili na slici ja vidim i ono iza slike. Kao i iza onoga koji sliku slika. Uverio sam se da je to mnogima jako teško. Čak smatraju da je to i nepotrebno. Za mene je to poseban užitak. Što vidim i što se ne vidi. Neka ovo bude moj mali nauk stručnjacima. Ne jede se sve što leti.
Korisnikov avatar
branko
Globalni moderator
Postovi: 11417
Pridružio se: 08 Dec 2010, 16:14

Re: Erotika

Post od branko »

E, slatko me nasmeja moj Timke!
Sve naše nevolje dolaze otuda što nismo spremni da umremo od gladi.
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

Timke, uživaj! :ymapplause:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Timke
Postovi: 159
Pridružio se: 02 Jun 2011, 07:36

Re: Erotika

Post od Timke »

Opet onaj dualizam. Greše mnogi kada jednostrano gledaju stvari i to samo površno, površinski. Kao što sam i rekao, kada sam mislio da treba gledati kroz sliku, nije samo ljuštura važna. Potrebno je još nešto više, nadogradnja. Sviđa mi se što motiv, akt nije statičan nego je okružen ambijentom punom dimnamike. I svakako još nešto fali - ona druga strana, koja osmišljava smisao. Ne da neko samo izaziva, već treba i da nudi. Uz puno ljubavi, davanja. Razumevanja. Uvažavanja. Uzajamne obzirnosti. Pa ko može i voli - neka izvoli. A mene je moja štedela do maksimuma. Tako da mi mnoge stvari i sada ne izmiču.
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

A mene je moja štedela do maksimuma. Tako da mi mnoge stvari i sada ne izmiču.
=)) =)) =)) :ymapplause:
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

Dragi moji, maštajte, maštajte ...

Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Timke
Postovi: 159
Pridružio se: 02 Jun 2011, 07:36

Re: Erotika

Post od Timke »

Smej se smej, uvek se samo smej. Uživao sam, nema tu šta. Kada bi tako sve žene ugađale, bar vizuelno, svojim muževima, ne bi bilo rastava. Niti napuštene dece. A sve bi majke - bile i ostale prave majke, a očevi - pravi očevi. Kada bi ljudi bili lljudi...Uostalom to što ova i druge pokazuju i prikazuju široj publici, to zapravo i nije njezino, nego je to njena mama njojzi dala. Snimci su izmišljeni da turisti vide, i prisećaju gde su bili, kad se vrate kući. Pa mogu da jadikuju do mile volje. A život izmiče i curi li curi... A ona ko veli - imam al' ne dam... Sve je za vremena. Prolaznost nam je glavna mana. I još nešto, pojam sreće je u tome što uvek svako ko sebe smatra nesretnikom na pogrešna vrata pokuca, pa mu neko tamo bude kriv. Ja se još uvek okrećem za dobrim i lepim ženama, i nikad mi to nije bilo i neće da bude teško. I udišem njihov opojan dah i miomiris koji lebdi i ostaje za njima...
Korisnikov avatar
Dreamer
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Dec 2010, 22:17
Lokacija: između jave i sna

Re: Erotika

Post od Dreamer »

Slika
‎''Ko nije plovio,ko nije brodio,ko se od orkanskih talasa skrivao,
taj kao da se upola rodio i kao da je upola živeo.''-Mika Antić
Timke
Postovi: 159
Pridružio se: 02 Jun 2011, 07:36

Re: Erotika

Post od Timke »

Nije stvar, smisao, vrednost u ispunjenju želja i hirova. U brzini i impulsivnom i intenzivnom izgaranju u životu. Važno je i kako produžiti da to naše doživljavanje kulminacije zadovoljstva, doživljavanja orgazma rastegnemo kroz čitav tok trajanja, do kraja življenja. Grdno se varaju mnogi koji smatraju da je intenzitet kvantiteta i brzina življenja važnije od kvaliteta svesnog doživljavanja stanja u kome smo. Pa koliko je - toliko je. Imao sam starca, punca, koji nije mogao da pije rakiju iz male čašice. Nego tu istu količinu ali iz velike čaše, pa kad je - odjednom, nagne, "nagrne" da je ispije, da ona, "mučenica ili maksuzija" zaglavi u grlu. I to je jedan poseban Idoživljaj. Ali kratkotrajan. A samog Miku Antića imao sam čast da poznajem, više i bolje no mnogi. I da mnoge trenutke življenja u mladosti provedemo zajedno. Puno bih mogao da kažem o njemu, mada je skoro sve rečeno, što se zna. Poznavao sam ga kada je činio prve korake kao budući bard naše poezije. To gledanje na život je jedino naše neslaganje u shvatanju života. I ono je bilo jedina razlika u zaključivanju, poimanju smisla života. Ili intenzivno, brzo, kratko i jako, ili polako, dugo i suptilno, tanano, da ništa ne promakne, življenje. To su dva antipodna stava prema životu i našem bitisanju. Jedno, ono prvo, je pravo muško shvatanje i same erotike i življenja a ono drugo je čisto žensko poimanje i doživljavanje vrednosti života. A ja nisam ni tamo ni ovamo nego negde na sredini. Pa mi mnoge stvari nisu nepoznate. Jer ih osećam u potpunosti u svojoj duši - svesti.
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

Slika
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Timke
Postovi: 159
Pridružio se: 02 Jun 2011, 07:36

Re: Erotika

Post od Timke »

Kad samo pomislim da vlasnica ovih prelepih oblina njih ponidaštava, kinji bez milosti i pod sebe stavlja, dođe mi da svisnem od tuge i žalosti. Mašta mi grozničavo radi, misli lete. Zamišljam i to da ima tu još nečeg, skrivenog, tajanstvenog, što mami i obećava, ali što nije za svačije oči. Koliko li je samo lepote i gracioznosti u božanstvenom delu prirode. Nekome pripada muka od oblina i večnosti. A nekome je to spoj savršenstva, harmonije, lepote i životne sreće. U muškom je falusu robusnost, prodornost, samoživost i jedinstvo. A u ženskim oblinama je i jedinstvo i dualizam i prevlast i nadmoć i ljubav i davanje. Teško onom ko padne u ponore pa zaluta u lavirinte tela i duše. Nikad iz njih izaći neće... Ma koliko se otimao...
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Erotika

Post od Palma »

Slika
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Timke
Postovi: 159
Pridružio se: 02 Jun 2011, 07:36

Re: Erotika

Post od Timke »

Imam ehcajg ali nemam suđe. Za dobru kuhinju su potrebne mnoge stvari. Kao i dobar kuhar. Da ne pričamo o sirovinama koje su preduslov za meni. Ono što ćemo da jedemo, ili što imamo na trpezi. O zubima opet - druga priča!
Odgovori

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju